Description
Piese de schimb și materiale consumabile pentru motocositoare și motoferestrăie de tip Sthil
Information about the contracting authority
Name
Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi
Fiscal code / IDNO
1002600047677
Address
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin 62
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/16/2023 3:35:59 PM
Last edited
2/24/2023 9:00:00 AM
MTender ID
CPV code
16800000-3
-
Piese pentru utilaje agricole şi forestiere
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
300,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -