Description
Servicii de colectare, transportare, evacuare și de tratare prin autoclavare (sterilizare) a deșeurilor medicale spitalicești pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga”
Fiscal code / IDNO
1003600150783
Address
MD-2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. N. Testemiteanu 29
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/16/2023 3:28:05 PM
Last edited
2/16/2023 3:32:57 PM
MTender ID
CPV code
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Status
Active
Estimated value without VAT
155,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -