Description
Diverse piese de schimb pentru tractoare și mecanisme
Information about the contracting authority
Name
Apă-Canal Chişinău
Fiscal code / IDNO
1002600015876
Address
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Contact
Name and surname
Andrei Bulmag
Contact phone
022256797, 067748246, 060711110
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
2/16/2023 3:26:10 PM
Last edited
2/16/2023 3:33:30 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
Active
Estimated value without VAT
108,507.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -