Description
Servicii de consultanță în cadrul proiectului ”Îmbunătățirea serviciilor de aprovizionare cu apă și canalizare în orașul și raionul Cahul”
Information about the contracting authority
Name
Primăria municipiului Cahul
Fiscal code / IDNO
1007601008340
Address
3909,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
or. Cahul str. P. Independenței nr. 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/16/2023 2:54:40 PM
Last edited
2/16/2023 3:05:02 PM
MTender ID
CPV code
71800000-6
-
Servicii de consultanţă pentru alimentarea cu apă şi servicii de consultanţă în materie de deşeuri
Status
Active
Estimated value without VAT
800,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -