Description
Achiziționarea echipamentelor de gospodărie, scule, inventar și utilaje pentru curățenie
Information about the contracting authority
Name
TERMOELECTRICA
Fiscal code / IDNO
1003600026295
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/16/2023 2:16:17 PM
Last edited
2/16/2023 2:22:56 PM
MTender ID
CPV code
44500000-5
-
Scule, lacăte, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanţuri şi resorturi
Status
Active
Estimated value without VAT
292,384.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -