Description
Servicii de delimitare a bunurilor imobile proprietate publică a municipiului Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Direcția generală economie, comerț și turism a CMC
Fiscal code / IDNO
1020601000059
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Columna, 106
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 4:02:38 PM
Last edited
2/15/2023 4:09:23 PM
MTender ID
CPV code
71350000-6
-
Servicii ştiinţifice şi tehnice în inginerie
Status
Active
Estimated value without VAT
416,666.67
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -