Description
Servicii de mentenanță a echipamentului special de detectare și control pe domeniul CBRN
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Fiscal code / IDNO
1006601000196
Address
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 4:02:02 PM
Last edited
3/3/2023 5:00:00 PM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
450,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -