Description
Achiziţionarea serviciilor de publicare a avizelor publice (citații) într-un ziar local sau republican pentru anul 2023.
Information about the contracting authority
Name
TERMOELECTRICA
Fiscal code / IDNO
1003600026295
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 3:48:05 PM
Last edited
2/24/2023 11:00:30 AM
MTender ID
CPV code
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
110,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -