Description
Achiziționarea fructelor și legumelor pentru trimestrul II anul 2023
Information about the contracting authority
Name
TERMOELECTRICA
Fiscal code / IDNO
1003600026295
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 3:32:20 PM
Last edited
2/15/2023 3:37:26 PM
MTender ID
CPV code
03200000-3
-
Cereale, cartofi, legume, fructe şi fructe cu coajă
Status
Active
Estimated value without VAT
114,420.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -