Description
Reparația capitală a Sistemului de alimentare cu apă potabilă dun cadrul Taberei Militare nr.123, mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 3:30:03 PM
Last edited
2/19/2023 11:16:16 AM
MTender ID
CPV code
45230000-8
-
Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
Status
Active
Estimated value without VAT
1,500,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -