Description
Reparația acoperișului (schimbarea foilor de ardezie)și termoizolarea pereților la blocul de studii a Gimnaziului
Information about the contracting authority
Name
INSTITUTIA DE INVATAMANT GIMNAZIUL CIRNATENII NOI
Fiscal code / IDNO
1012608001759
Address
7717,
MOLDOVA,
s.Cîrnăţenii Noi,
Căuşeni,
str. Stefan cel Mare 100
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 2:52:41 PM
Last edited
2/15/2023 2:52:41 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Planning
Estimated value without VAT
666,640.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -