Description
Hârtie A4 (repetat)
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General al Poliției
Fiscal code / IDNO
1013601000495
Address
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 2:48:17 PM
Last edited
2/16/2023 11:52:18 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
1,649,800.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -