Description
Hîrtie A4
Information about the contracting authority
Name
IMSP Asociația Medicală Teritorială Ciocana
Fiscal code / IDNO
1003600152743
Address
2052,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vadul lui Vodă,80
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 1:57:10 PM
Last edited
2/15/2023 2:03:40 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
120,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -