Description
Servicii de deservire a echipamentului de alimentare cu energie electrică a infrastructurii TI (mun. Chișinău, str. A. Pușkin, nr. 42)
Information about the contracting authority
Name
Agentia Servicii Publice
Fiscal code / IDNO
1002600024700
Address
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 12:47:51 PM
Last edited
2/15/2023 12:53:03 PM
MTender ID
CPV code
50530000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a maşinilor
Status
Active
Estimated value without VAT
23,333.33
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -