Description
Peliculă radiologică
Information about the contracting authority
Name
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Fiscal code / IDNO
1007600000794
Address
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 12:31:48 PM
Last edited
2/15/2023 12:43:48 PM
MTender ID
CPV code
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Status
Active
Estimated value without VAT
159,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -