Description
Servicii de elaborare a Regulamentului cu privire la publicitatea exterioară în mun.Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Direcția Generală Arhitectură, Urbanism și Relații Funciare
Fiscal code / IDNO
1007601010323
Address
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 83
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 12:19:44 PM
Last edited
3/15/2023 11:53:03 AM
MTender ID
CPV code
79400000-8
-
Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
100,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -