Description
produse de uz casnic pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Fiscal code / IDNO
1008601000639
Address
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Ivano Franco 44
Web site
--------
Contact
Name and surname
Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi Centrul de Plasament Temporar şi Reabilitare pentru Copii Bălţi
Contact phone
/231/71003
Fax
--------
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 11:44:30 AM
Last edited
2/15/2023 12:03:40 PM
MTender ID
CPV code
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Status
Active
Estimated value without VAT
51,850.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -