Description
Achiziționarea biletelor de călătorie pentru transportarea călătorilor pe rutele locale din municipiul Orhei
Information about the contracting authority
Name
Î.M. „Orhei Transport”
Fiscal code / IDNO
1013606001556
Address
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. Unirii, nr. 61
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 11:08:41 AM
Last edited
2/24/2023 11:00:01 AM
MTender ID
CPV code
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
132,000.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -