Description
Licențe pentru produse Microsoft
Information about the contracting authority
Name
Agenția Medicamentului și Dispozitivelor Medicale
Fiscal code / IDNO
1006601004002
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Korolenko 2/1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 11:03:43 AM
Last edited
2/15/2023 1:09:30 PM
MTender ID
CPV code
48200000-0
-
Pachete software pentru reţele, internet şi intranet
Status
Active
Estimated value without VAT
290,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -