Description
Servicii de deservire și profilaxie a aparatelor de cafea
Information about the contracting authority
Name
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Fiscal code / IDNO
1006601003762
Address
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/15/2023 9:58:48 AM
Last edited
2/23/2023 11:00:00 PM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
2,500.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -