Description
Servicii/lucrări de mentenanță a sistemului video în zonele de agrement reabilitate
Information about the contracting authority
Name
Pretura sectorului Centru
Fiscal code / IDNO
1007601009406
Address
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Bulgara,43
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 11:15:41 PM
Last edited
4/12/2023 4:40:34 PM
MTender ID
CPV code
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
225,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -