Description
Achiziționarea biletelor de călătorie pentru transportarea călătorilor pe rute locale
Information about the contracting authority
Name
Î.M. „Orhei Transport”
Fiscal code / IDNO
1013606001556
Address
3505,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. Unirii, nr. 61
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 11:01:48 PM
Last edited
2/14/2023 11:01:48 PM
MTender ID
CPV code
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Status
Planning
Estimated value without VAT
130,000.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -