Description
Servicii de delimitare a bunurilor imobile proprietate publică a municipiului Chișinău
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA GENERALA ECONOMIE, COMERT SI TURISM A CONSILIULUI M
Fiscal code / IDNO
1020601000059
Address
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Columna nr.106
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 9:39:34 PM
Last edited
2/27/2023 5:36:53 PM
MTender ID
CPV code
71350000-6
-
Servicii ştiinţifice şi tehnice în inginerie
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
416,666.67
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -