Description
Servicii de întreţinere a imprimantelor
Information about the contracting authority
Name
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Fiscal code / IDNO
1006601001229
Address
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 5:08:43 PM
Last edited
2/14/2023 6:48:52 PM
MTender ID
CPV code
50310000-1
-
Repararea şi întreţinerea maşinilor de birou
Status
Active
Estimated value without VAT
83,333.33
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -