Description
Construcția trotuarelor pe str. Valea Apelor, str. Schinoasa Deal, str. Costiujeni, str. Turghenev din or.Codru
Information about the contracting authority
Name
Primăria or.Codru
Fiscal code / IDNO
1007601010482
Address
2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str.Costiujeni, 8
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 4:57:14 PM
Last edited
2/20/2023 9:46:13 AM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
9,262,991.67
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -