Description
Accesorii pentru tractoare (clește pentru bîrne și încărcător frontal)
Information about the contracting authority
Name
,,ÎS Nisporeni-Silva''
Fiscal code / IDNO
1003609001899
Address
MD 6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str.Toma Ciorbă 12
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 4:49:01 PM
Last edited
2/14/2023 5:24:07 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
Active
Estimated value without VAT
145,833.33
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -