Description
Anvelope și acumulatoare auto
Information about the contracting authority
Name
Inspectoratul General pentru Situaţii de Urgenţă
Fiscal code / IDNO
1006601000543
Address
2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi, 69
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 4:37:15 PM
Last edited
3/7/2023 5:35:24 PM
MTender ID
CPV code
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
58,333.32
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -