Description
Echipament tehnic pentru Casa de Cultura din satul Bolduresti, raionul Nisporeni
Information about the contracting authority
Name
Primăria Boldurești
Fiscal code / IDNO
1007601006508
Address
6415,
MOLDOVA,
s.Boldureşti,
Nisporeni,
satul Boldurești, raionul Nisporeni
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 4:06:26 PM
Last edited
2/14/2023 4:36:42 PM
MTender ID
CPV code
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Status
Active
Estimated value without VAT
51,125.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -