Description
Detergenți, produse de curățat pentru anul 2023, conform necesităților IMSP SCMBCC
Information about the contracting authority
Name
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Fiscal code / IDNO
1003600152570
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 3:46:26 PM
Last edited
2/14/2023 4:15:54 PM
MTender ID
CPV code
39830000-9
-
Produse de curăţat
Status
Active
Estimated value without VAT
119,871.50
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -