Description
Rachete antigrindina cu două trepte, cu tipul de lansare reactiv mortier
Information about the contracting authority
Name
Serviciul Special pentru Influențe Active asupra Proceselor Hidrometeorologice
Fiscal code / IDNO
1003600094438
Address
2043,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Grenoble 193
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 2:44:45 PM
Last edited
2/15/2023 8:23:48 AM
MTender ID
CPV code
24600000-0
-
Explozibili
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
19,161,400.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -