Description
Servicii de intretinere de rutina si reparatie curenta a drumurilor cu litera L ale CR Ialoveni
Information about the contracting authority
Name
Consiliu Raional Ialoveni
Fiscal code / IDNO
1013601000624
Address
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 2:41:42 PM
Last edited
2/14/2023 2:47:07 PM
MTender ID
CPV code
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Status
Planning
Estimated value without VAT
3,445,016.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -