Description
Servicii de inspecție (testare) tehnică a automobilelor
Information about the contracting authority
Name
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Fiscal code / IDNO
1006601003762
Address
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 2:15:24 PM
Last edited
2/14/2023 2:24:03 PM
MTender ID
CPV code
71600000-4
-
Servicii de testare, analiză şi consultanţă tehnică
Status
Active
Estimated value without VAT
4,500.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -