Description
echipamentelor TIC (notebookuri, calculatoare staționare, monitoare, accesorii etc.)
Information about the contracting authority
Name
IP Organizaţia pentru Dezvoltarea Antreprenoriatului (ODA)
Fiscal code / IDNO
1007600042792
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 1:13:24 PM
Last edited
2/14/2023 1:13:24 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Status
Planning
Estimated value without VAT
300,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -