Description
Servicii de verificare metrologica a mijloacelor de măsurare pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
Moldelectrica
Fiscal code / IDNO
1002600004580
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. V. Alecsandri, 78
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 11:08:55 AM
Last edited
2/14/2023 3:27:08 PM
MTender ID
CPV code
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Status
Active
Estimated value without VAT
93,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -