Description
Achizitionare de vehicul si echipamente de dezepezire,intretinere a spatiilor verzi pentru s.Hiliuti r.Riscani
Information about the contracting authority
Name
Primaria Hiliuti
Fiscal code / IDNO
1007601003068
Address
MD-5622,
MOLDOVA,
s.Hiliuţi (r-l Rîşcani),
Rîşcani,
s.Hiliuti
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 11:08:51 AM
Last edited
2/14/2023 11:08:51 AM
MTender ID
CPV code
16700000-2
-
Tractoare
Status
Planning
Estimated value without VAT
814,166.66
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -