Description
Achiziționarea Serviciilor de Asigurare Obligatorie de Răspundere Civilă Auto (RCA).
Information about the contracting authority
Name
TERMOELECTRICA
Fiscal code / IDNO
1003600026295
Address
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 10:45:40 AM
Last edited
2/15/2023 2:17:15 PM
MTender ID
CPV code
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Status
Active
Estimated value without VAT
461,061.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -