Description
Reparația capitală a clădirii Centrului de Sănătate din str. Chișinăului 108 or. Cricova
Information about the contracting authority
Name
Primăria or. Cricova
Fiscal code / IDNO
1007601010183
Address
MD-2084,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str. Chișinăului, 90
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/14/2023 10:37:04 AM
Last edited
2/17/2023 2:09:13 PM
MTender ID
CPV code
45450000-6
-
Alte lucrări de finisare a construcţiilor
Status
Active
Estimated value without VAT
10,853,981.30
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -