Description
imprimante multifuncționale
Information about the contracting authority
Name
Directia Regionala Situatii Exceptionale Causeni
Fiscal code / IDNO
1006601001506
Address
MD-4301,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
str. M. Kogalniceanu 11
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/13/2023 6:22:29 PM
Last edited
2/13/2023 6:28:16 PM
MTender ID
CPV code
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Status
Active
Estimated value without VAT
35,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -