Description
Reactualizare a Planului Amenajării Teritoriului a or. Vatra cumulat cu Planul Urbanistic General a or. Vatra mun. Chișinău
Information about the contracting authority
Name
Primăria orașului Vatra
Fiscal code / IDNO
1007601009554
Address
MD-2055,
MOLDOVA,
or.Vatra,
mun.Chişinău,
strada Ștefan Vodă, nr. 5
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/13/2023 6:18:47 PM
Last edited
2/15/2023 9:33:13 AM
MTender ID
CPV code
71400000-2
-
Servicii de urbanism şi de arhitectură peisagistică
Status
Active
Estimated value without VAT
772,517.00
MDL
Bidding period:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -