Description
Extinderea terenului și construcția gardului la grădinița ,,Andrieș” din s. Sîrma rnul Leova amplasat pe terenul cu nr. cadastral 5737113.118 și nr. Cadastral 5737113.117 str. Prieteniei nr.9. (Etapa II )
Information about the contracting authority
Name
Primaria Sirma
Fiscal code / IDNO
1007601005844
Address
6328,
MOLDOVA,
s.Sîrma,
Leova,
s.Sîrma
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/13/2023 4:15:37 PM
Last edited
2/15/2023 2:07:31 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
655,500.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -