Description
Servicii de brosurare si copertare a mapelor
Information about the contracting authority
Name
Agentia Proprietatii Publice
Fiscal code / IDNO
1006601001090
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Piata Marii Adunari Nationale, 1
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/13/2023 3:12:30 PM
Last edited
2/13/2023 3:17:22 PM
MTender ID
CPV code
79900000-3
-
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Status
Active
Estimated value without VAT
20,500.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -