Description
“Achiziţionarea medicamentelor pentru Boala Addison în scopul realizării Programului Național ”Combatarea maladiilor rare” pentru anul 2023, repetat 4”
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Fiscal code / IDNO
1016601000212
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/13/2023 11:53:46 AM
Last edited
2/22/2023 3:00:00 PM
MTender ID
CPV code
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Status
The procedure did not take place
Estimated value without VAT
283,617.05
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -