Description
Articole de menaj, de uz casnic și articole de catering
Information about the contracting authority
Name
IMSP AMT Centru
Fiscal code / IDNO
1003600153267
Address
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/13/2023 11:28:18 AM
Last edited
2/15/2023 11:28:33 AM
MTender ID
CPV code
39220000-0
-
Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Status
Active
Estimated value without VAT
184,094.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -