Description
Achiziționarea utilajului tehnologic pentru debitarea, calibrarea blocurilor și plăcilor de calcar la S A. „Mina din Chişinău”
Information about the contracting authority
Name
S.A. "Mina din Chişinău"
Fiscal code / IDNO
1003600119988
Address
MD-2020,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Calea Orheiului 90 A
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/13/2023 11:17:47 AM
Last edited
2/13/2023 11:50:18 AM
MTender ID
CPV code
42600000-2
-
Maşini-unelte
Status
Active
Estimated value without VAT
166,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -