Description
Achiziționarea echipamentelor bactericide pentru transport public în cadrul Proiectului “MOVE IT like Lublin”
Information about the contracting authority
Name
Primăria municipiului Chișinău
Fiscal code / IDNO
1007601009484
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/10/2023 4:54:48 PM
Last edited
2/10/2023 5:05:51 PM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Status
Active
Estimated value without VAT
66,205.00
EUR
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -