Description
Achiziționarea parafarmacie și dezinfectanți, necesare tratamentului holerei în scopul realizării Programului Special “Combaterea maladiilor rare” pentru anul 2023
Information about the contracting authority
Name
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Fiscal code / IDNO
1016601000212
Address
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/10/2023 4:27:52 PM
Last edited
2/13/2023 6:23:36 PM
MTender ID
CPV code
33100000-1
-
Echipamente medicale
Status
Active
Estimated value without VAT
65,222.22
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -