Description
Lucrări de reconstrucție a sistemelor de încălzire, ventilare și condiționare a aerului în depozitele de arhivă nr.1,3 și 5 a DGAN
Information about the contracting authority
Name
Agentia Nationala a Arhivelor
Fiscal code / IDNO
1006601004138
Address
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Gh. Asachi nr.67,,B"
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/9/2023 4:13:32 PM
Last edited
2/13/2023 3:06:56 PM
MTender ID
CPV code
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Status
Active
Estimated value without VAT
1,546,250.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -