Description
Servicii de supraveghere tehnică a lucrărilor de construcție a instituției preșcolare de 160 locuri în s.Bîc, com. Bubuieci, mun. Chișinău (responsabil tehnic)
Information about the contracting authority
Name
Primaria com. Bubuieci
Fiscal code / IDNO
1007601010459
Address
2081,
MOLDOVA,
s.Bubuieci,
mun.Chişinău,
Toader Bubuiog 28
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/8/2023 5:42:47 PM
Last edited
2/10/2023 12:12:57 PM
MTender ID
CPV code
71500000-3
-
Servicii privind construcţiile
Status
Active
Estimated value without VAT
391,711.96
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -