Description
Servicii de deservire și update a paginilor web visit.chisinau, invest.chisinau, gherete.chisinau.md
Information about the contracting authority
Name
DIRECTIA GENERALA ECONOMIE, COMERT SI TURISM A CONSILIULUI M
Fiscal code / IDNO
1020601000059
Address
2019,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Columna nr.106
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/8/2023 4:49:08 PM
Last edited
2/8/2023 5:00:41 PM
MTender ID
CPV code
72400000-4
-
Servicii de internet
Status
Canceled procedure
Estimated value without VAT
200,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -