Description
Piese și componente pentru stațiile de lucru
Information about the contracting authority
Name
Poșta Moldovei
Fiscal code / IDNO
1002600023242
Address
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Contact
Tender information
Date of publishing
2/7/2023 5:35:04 PM
Last edited
2/7/2023 6:47:39 PM
MTender ID
CPV code
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Status
Active
Estimated value without VAT
600,000.00
MDL
Bidding period:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -